Przejdź do głównej zawartości

... Bo zawsze jest pora by dokonczyć niedokończone...

Witam.

Przyszła pora na wiosenne porządki w szafie i proszę :)

Okazało się, że są projekty zaczęte i niedokończone z różnych powodów, ale zaznaczam, nie żeby z braku włóczki. I tak powstały, a w zasadzie zostały dokończone: słonik, owieczka i ośmiorniczka.

Wy też tak macie że zaczynacie i... no właśnie odkładać je kosztem czegoś innego? Ja jak widać tak mam.

I tak się prezentują już dokończone :)
Pamiętajcie, żeby być też na bieżąco z... Moim światem piękna ;)

Linki do moich stron, które zachęcam do polubień
Komentarze

Popularne posty z tego bloga

mini bieżnik na szydełku - schemat

Witam wszystkich, którzy do mnie zaglądają :)  Mam już 7 obserwatorów i się z tego powodu bardzo cieszę, ponieważ muszę przyznać, że zakładając tego bloga miałam obawy czy moje prace będą się komuś podobały :)
Dziś chciałam pochwalić się moim małym bieżnikiem. Na zdjęciu może dobrze nie widać ale jest koloru ecri. Schemat znalazłam w czasopiśmie Sabrina Robótki z 2005roku. Moje wymiary to 16x42cm. Są inne niż w schemacie, ponieważ użyłam innej nici, oraz innego szydełka :)A tu proszę schemacik :)
serwetki pod kubek - schemat

Witam :) 
Naszło mnie ostatnio na takie podkładki pod kubki i wydziergałam 6 sztuk aby był taki komplecik. Wzór znalazłam kiedyś w internecie, troszkę go zmodyfikowałam, ale wam pokażę oryginalny jaki ściągnęłam. W 3 rzędzie gdzie są narysowane 63 słupki, ja zmniejszyłam ich liczbę do 39. Schemat jest bardzo prosty i szybciutko się je robi :)

 Moje podkładki mają około 10cm średnicy. Nie są idealnie równe dlatego, że niektóre oczka bardziej ściągałam, przy niektórych robiłam luźniej, ale nie widać tego tak mocno. I jak wam się podobają? Bo mi bardzo :)